8845 ATLANTIC STONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8845 |
| Color | GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 135cm / 53inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1110kg |